درباره سامانه

بیماری و سلامتی دو مقوله مهم در زندگی انسان بوده و هست.

امروزه بخش بزرگی از جامعه برای حل بزرگترین و کوچکترین مسائل و مشکلاتشان، ابتدا به جستجوی آنلاین اینترنتی می پردازند.جامعه ی پزشکان برای معرفی خود و ارائه ی خدمات بهتر، نیازمند نرم افزاری جامع،قوی و جذاب هستند.


طراحی نرم افزار یک فعالیت بسیار پرطرف‌دار و لذت‌بخش است. می‌توان گفت که طراحی نرم افزار یکی از پیچیده‌ترین چیزهایی‌ست که انسان تا به حال انجام داده است. یک صفحه‌ی ساده مثل یک مرورگر وب می‌تواند بیش از 5 میلیون خط کد داشته باشد. برای طراحی نرم افزار به طور مؤثر، زمانی که فراتر از سطح حرفه‌ای می‌روید، نیازمند ابزارها و استراتژی‌هایی می‌شوید که به شما کمک کند یک برنامه‌ی سازمان‌ یافته و دقیق را نگه‌داری و هدایت کنید.


ما با به کار گیری کادری مجرب و نخبه و همچنین استفاده از بهترین و قوی ترین ابزارها و استراتژی های روز دنیا اقدام به طراحی و پیاده سازی سامانه جامع خدمات آنلاین پزشکی برای بهبود و سرعت بخشیدن به نظام سلامت کشور با هدف ارایه ساده‌ترین وکاربردی‌ترین سیستم معرفی، جستجو و رزرو اینترنتی وقت ملاقات پزشکانِ، مراکز درمانی عمومی و خصوصی (بیمارستان‌ها، کلینیک‌ها، مطب‌ها، آزمایشگاه ها، داروخانه ها و ...) کردیم.

در طراحی این سامانه از رویکرد (SAAS) استفاده شده است. این رویکرد، مدلی از ارائه سامانه کاربردی توسط فروشنده است که یک سامانه کاربردی تحت وب را تولید کرده و آن را بر روی اینترنت برای استفاده مشتریان خود میزبانی و اجرا می کند. مشتریان نیازی به خرید مجوز نرم افزار یا تجهیزات زیرساخت های اضافی ندارند و برای استفاده از این نرم افزار به طور معمول به صورت رایگان استفاده می کنند.


از این رو ماموریت ما بالاتر بردن سطح سلامتی و رفاه هموطنان‌ با معرفی پزشکان (بیمارستان‌ها، کلینیک‌ها، مطب‌ها، آزمایشگاه ها، داروخانه ها و ...) براساس نیاز و به آسان‌ترین شیوه‌ی ممکن در قالب خدمات الکترونیکی است.

این سامانه با دارا بودن زیرساخت‌های مناسب و مورد نظر در سراسر کشور راه‌اندازی گردیده است.

نماد ملی
logo-samandehi
نماد ملی
درگاه پرداخت