راهنمای ثبت نام کنندگان

با عضویت در سامانه خدمات آنلاین پزشکی Nobat.org، به بیماران خود کمک کنید تا با کمترین هزینه و زحمت به شما دسترسی داشته باشند وضمن مشاهده بیوگرافی شما به آدرس، شماره تلفن مطب و .. شما دستررسی داشته باشند.کاربران بیشمار این سامانه، با حداقل زمان به شما دسترسی خواهند داشت.

نحوه ثبت نام در سامانه

1- از طریق آدرس www.nobat.org به سامانه خدمات آنلاین پزشکی وارد شده و گزینه (ورود / ثبت نام) را در گوشه سمت چپ/بالا انتخاب نمایید.


2- در پایین صفحه باز شده بر روی گزینه (ثبت نام جدید) کلیک کنید.3- در این صفحه اطلاعات خود را بادقت وارد کرده و دکمه ثبت نام را کلیک کنید تا ثبت نام شما با موفقیت به پایان برسد در زیر فیلدهای موجود در صفحه ثبت نام شرح داده شده است.

  • نام کاربری : در این فیلد باید یک نام 6تا12 حرفی بصورت حروف لاتین و یا شماره یکتا وارد کرد درصورت تکراری بودن باید نام کاربری را تغییر بدهید.پزشکان می توانند از شماره نظام پزشکی خود در این قسمت استفاده نمایند.

  • کلمه عبور : در این قسمت باید یه رمز به صورت ترکیبی از حرف و کاراکترها و یا عدد را وارد نماید.

  • تکرار کلمه عبور : دراین فیلد باید تکرار رمز عبوری را که در مرحله قبل وارد کرده اید را وارد کنید.

  • نام و نام خانوادگی : در این دو فیلد باید نام و نام خانوادگی خود را بدونه وارد کردن پیشوند مثل دکتر ،پروفسور و ... وارد کنید.

  • شماره تلفن همراه : دراین قسمت باید یک شماره تلفن همراه برای دریافت پیامک و اطلاع رسانی سامانه وارد نمایید کاربران گرامی دقت داشته باشید که شماره تلفن وارد شده به منظور پل ارتباطی سامانه با شما خواهد بود و به هیچ عنوان در سامانه برای بیماران و بازدیدکننذگان نمایش داده نخواهد شد و به صورت محرمانه در سامانه ذخیره خواهد شد.


4- درصورت تکمیل مراحل قبل پیامکی حاوی متن تایید ثبت نام شما در سامانه برای شماره تلفن همراه وارد شده ارسال خواهد شد.