قوانین و مقررات سامانه

براي عضویت در این سامانه، لطفا قوانین استفاده از آن را به‌ دقت مطالعه فرماييد. توجه نمائید كه آغاز عضويت و شروع استفاده شما از این سامانه به منزله موافقت شما با قوانین اعلام ‌شده برای استفاده از آن است:

پزشک من سامانه‌ی تخصصی اطلاعات پزشکان و بیمارستان‌ها و رزرواسیون آنلاین است که تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می‌کند.

مسئولیت تمامی اطلاعات کاربری وارد شده بر عهده کاربر است. لذا پزشک من مسئولیتی در قبال هرگونه اخلال یا اشتباه سهوی در وارد کردن اطلاعاتی که منجر به باطل شدن وقت رزرو گردد، ندارد.

پزشک من هیچ مسئولیتی در قبال عدم همکاری پزشکان و مراکز درمانی تحت پوشش ندارد.

پزشک من هیچ مسئولیتی در قبال کیفیت درمان ندارد.

پزشک من می‌تواند اطلاعات کاربری را که مخاطب وارد می‌کند در پایگاه داده خود ذخیره و از آنها به عنوان داده‌های آماری و پژوهشی استفاده کند.

در صورت بروز هر گونه مشکل فنی در سامانه پزشک من ، پزشک من هیچ مسئولیتی در قبال از دست رفتن اطلاعات شخصی یا زمان‌های رزرو شده ندارد.

پزشک من مسئولیتی در قبال هرگونه اخلال و وقفه در سیستم پرداخت الکترونیکی که منشا آن سیستم بانکی-مخابراتی کشور باشد، ندارد.

پزشکان و کلیه‌ی مراکز درمانی که از سرویس سیستم رزرواسیون آنلاین استفاده می‌کنند موظف به سرویس‌دهی به موقع در زمان مقرر به کاربران پزشک من هستند.

پزشکان و کلیه‌ی مراکز درمانی که با پزشک من همکاری می‌کنند موظف به ارایه سرویس استاندارد به کاربرانی که از طریق سامانه پزشک من، زمان ملاقات رزرو کرده‌اند، هستند.

نماد ملی ثبت
logo-samandehi
نماد اعتماد
درگاه پرداخت